Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Społeczność

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

Urodziny Pluszowego Misia


Wydarzenie dodał(a) katarzyna maślanka
ponad 10 lat temu, wyświetleń 1145


Wpis został sprawdzony przez moderatora

Już po raz szósty w naszym przedszkolu w listopadzie obchodziliśmy Urodziny Pluszowego Misia. 22 listopada do przedszkola zawitały duże i małe misie. Wszyscy zaproszeni goście zgromadzili sie w dużej sali, gdzie oczekiwał solenizant. Pani Kasia zapoznała nas z historią powstania pluszowego misia. Następnie odśpiewaliśmy urodzinową piosenkę "Misiu żyj nam 200 lat i uśmiech miej na twarzy...". Po tym zaczęła się prawdziwa impreza. Były tańce do piosenek o misiach, konkursy w szybkim zjadaniu miodu, skoki kangurze, rzuty "szyszką do pnia", układanie puzzli, odgadywanie postaci z bajek i wiele innych ciekawych zadań. Oczywiście było też słodkie małe co nieco - miód z wafelkami i pyszny soczek. Na zakończenie przyjęcia, na którym wszyscy dobrze się bawili, pani dyrektor przeczytala nam książeczkę o przygodach Kubusia Puchatka. Takie to były urodziny!

Komentarze

Wyślij wiadomość do katarzyna maślanka
Jeśli jesteśmy bliscy Twojemu sercu, sprawdź, jak możesz nam pomóc zobacz