Społeczność
Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.
Jaskółki w Straży Pożarnej
Wpis został sprawdzony przez moderatora
Praca strażaka to marzenie wielu przedszkolaków... Aby przyjrzeć się jej z bliska, w dniu 23 października „Jaskółki” z Miejskiego Przedszkola Nr 57 im. Krasnala Hałabały, wybrały się na wycieczkę do Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Katowicach-Szopienicach. Dzięki życzliwości panów Strażaków dzieci mogły obejrzeć samochody i sprzęt pożarniczy stanowiący wyposażenie jednostki. Niebywałą atrakcją była możliwość wejścia do wozu strażackiego. Jednak najwięcej emocji wzbudziły alarmy wzywające strażaków do akcji ratowniczych. Byliśmy świadkami, jak sprawnie, szybko i zwinnie jednostka wyruszyła na pomoc. Naszych dzielnych Strażaków nagrodziliśmy gromkimi oklaskami oraz słodkimi laurkami.

Jednostce Ratowniczo-Gaśniczej nr 1 z Katowic serdecznie dziękujemy za wspaniałą gościnę
pani Agnieszka i pani Monika z grupą „Jaskółek”.
Zobacz wszystkie wpisy
od Agnieszka Kubiczek
Wyślij wiadomość
do Agnieszka Kubiczek
bliżej MAX
Nielimitowany dostęp do scenariuszy, filmów i piosenek – wszystko w jednym miejscu! BLIŻEJ MAX to wygodny i korzystny abonament, który łączy wszystkie nasze usługi. Subskrybując, zyskujesz dodatkowo:
- gotowe plany miesięczne i tygodniowe,
- atrakcyjne zestawy pomocy dydaktycznych,
- 10 pobrań, które możesz wykorzystać na dowolne materiały ze strony blizejprzedszkola.pl.