Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Społeczność

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

Święto Edukacji - Święto Pracowników Przedszkola


Wydarzenie dodał(a) Monika Murawska-Ślęzak ponad 7 lat temu, wyświetleń 1554


Wpis został sprawdzony przez moderatora

Dzień 14 października, potocznie nazywany Dniem Nauczyciela, to w rzeczywistości święto wszystkich tych, którzy oddają całe swoje serce i zapał, aby dzieciom w przedszkolu było naprawdę dobrze. Świętuje więc pani intendentka, panie kucharki, panie woźne, bo bez tych wszystkich osób nauczyciel w przedszkolu nie byłby w stanie wykonywać swoich obowiązków na najwyższym poziomie. 
W tym roku pani Marta Szablińska postanowiła przygotować wspólnie z dziewczynkami z grup „Misie” i „Kropelki” występ artystyczny, na który oprócz czynnych pracowników przedszkola zostali zaproszeni wszyscy, którzy kiedyś pracowali w Miejskim Przedszkolu w Białej Piskiej, czyli obecnie emeryci. Była to ich pierwsza oficjalna wizyta w nowym budynku przedszkola. Panie emerytki były pod wielkim wrażeniem tego, co zastały. Spodobały im się przestronne, pięknie urządzone  i wyposażone sale, wspaniały plac zabaw, a przede wszystkim fakt, że przedszkole może w końcu pomieścić tak dużo dzieci.
Występy małych artystek wywołały wielkie wzruszenie zgromadzonych. Nie zabrakło również życzeń od pani dyrektor, które wlały w serca pracowników przedszkola dużo otuchy i dodały sił do podejmowania wyzwań, jakie czekają przed każdym w bieżącym roku szkolnym.
Po występach przyszedł czas na słodki poczęstunek i chwile wspomnień, bo wszystko mija i się zmienia, a cel i sens naszej pracy pozostaje wciąż ten sam: dobro i radość dziecka!

 

 

 

Komentarze
Wyślij wiadomość do Monika Murawska-Ślęzak