Jubileusz 25 - lecia MP nr 93 w Katowicach

Wydarzenie dodał(a) Maria Struzik

W dniu 15 czerwca 2012 roku nasze Przedszkole obchodziło swój Jubileusz – 25 lecia.
W uroczystości wzięli udział zaproszeni goście: Urząd Miasta Katowice reprezentował  Marcin  Krupa  - wiceprezydent, Śląskiego Kuratora Oświaty  Ewa Fiedziukiewicz  - z-ca dyr. Wydziału Nadzoru nad Przedszkolami, Szkołami i Placówkami jak również:  Halina Baczyńska Prezes Zarządu SM SILESIA, Ewa Nowak z-ca Prezesa Zarządu SM SILESIA, ks. Zenon Buchalik proboszcz Parafii Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa w Katowicach, Piotr Cygankiewicz mł. aspirant Wydziału Prewencji KMP w Katowicach, Maria Grzywocz dyrektor Ośrodka Rehabilitacyjno – Oświatowego Odrodzenie,  przedstawiciele Rady Rodziców,  dyrektorzy zaprzyjaźnionych szkół i placówek oświatowych, byli pracownicy, emeryci i renciści oraz absolwenci przedszkola.  Zaproszeni goście mieli możliwość zapoznać się z osiągnięciami przedszkola podczas prezentacji multimedialnej ukazującej dorobek placówki na przestrzeni lat oraz z kronikami prowadzonymi od początku istnienia przedszkola.  Podczas uroczystości zostało odsłonięte logo naszego przedszkola. Charakterystyczne ostre szczyty i pomarańczowy kolor już każdemu będą się kojarzyły z naszą placówką. Zaproszeni goście w ciepłych słowach opisywali kontakty z przedszkolem, gorąco dziękowali i gratulowali osiągnięć, życząc dalszego rozwoju. Dyrektor – Maria Struzik – podziękowała pracownikom, którzy wraz z przedszkolem obchodzili srebrny jubileusz pracy w tej placówce. Dziękując za 20 lat pracy byłemu dyrektorowi – Mieczysławie Tomerze oraz za współpracę  Kuratorium Oświaty w Katowicach  i Urzędowi Miasta Katowice wręczyła statuetki.

Wychowankowie przedszkola zaprezentowali swoje umiejętności taneczno – wokalne prezentując program pt. Jestem Europejczykiem.

Dyrektor oraz Rada Pedagogiczna Miejskiego Przedszkola nr 93 serdecznie dziękują za pomoc w organizacji uroczystości przedszkolnej z okazji Jubileuszu 25- lecia. Pragniemy wyrazić serdeczną wdzięczność za przekazanie darowizny, które umożliwiły przygotowanie tak ważnej dla nas uroczystości i uświetniły ją bogactwem różnorodnych form, które mogliśmy przygotować .

Składamy podziękowania dla:

1.      Firmy Handlowo – Usługowej SKORPION
Elżbieta Osińska
ul. Racławicka 2

2.      PHU GRAM
Mariusz Zając
ul. Panewnicka 39

1. Pawilonu Handlowego ROBSON
    ul. Łętowskiego 34A
  2. Pawilonu Handlowego DELIKATES
    ul. Łętowskiego 34
  3. Zakładu Piekarniczego KŁOS
    Marian Kurzyca
    ul. Kostki Napierskiego 43
  4. Pani Barbarze Kowaczek- Jędrasik

oraz  Radzie Rodziców, Rodzicom, którzy swoją obecnością uświetnili uroczystość Jubileuszu.

Maria Struzik – dyrektor Miejskiego Przedszkola nr 93

od Maria Struzik