Canva dla nauczycieli - Dołącz do szkolenia

Akademia Edukacji

Szkolenia na najwyższym poziomie. Rozwijaj się wygodnie online lub stacjonarnie.

O Akademii
Polecamy
Akademia Dziecięcej Matematyki
Akredytacja
Akademia Edukacji jest Niepubliczną Placówką Doskonalenia Nauczycieli. 25 czerwca 2024 r. uzyskała przedłużenie akredytacji Małopolskiego Kuratora Oświaty otrzymanej dnia 31 lipca 2019 r. Nr decyzji: NP.5470.4.2024.MD

"Mały Europejczyk"

Wydarzenie dodał(a) Katarzyna Pompa ponad 14 lat temu · 2544 wyświetleń
Wpis sprawdzony przez moderatora
"Mały Europejczyk"

Jak wiele wiedzą przedszkolaki z grup: 5-letniej i 6-letnich „A” i „B” z Publicznego Przedszkola w Poddębicach na temat Europy i Polski, mogły przekonać się wychowawczynie podczas quizu wiedzy pod hasłem ”Mały Europejczyk”, który odbył sie 6 czerwca 2012roku. W przygotowanych konkurencjach dzieci dawały sobie świetnie radę i mogą poszczycić się znajomością stolic europejskich, zabytków oraz postaci bajkowych, które reprezentują państwa należące do UE.
Jak widać Polska leżąca w Europie zbliża małych patriotów do interesowania się kulturami innych krajów. Z pewnością inspiracją do tego działania jest również i Pyza, która „zaraziła” nas podróżami po świecie.

Strona www dla przedszkola – przykładowy szablon

Strona www dla przedszkola Tylko 259 zł/rok

Gotowa strona, domena i serwer – bez pomocy informatyka. Otrzymujesz wszystko w jednym miejscu:

  • gotową stronę www z profesjonalnym szablonem,
  • prosty panel, który obsłuży każdy nauczyciel,
  • pełne wsparcie techniczne w cenie.

Wyślij wiadomość do Katarzyna Pompa

Bądź na bieżąco z najnowszymi treściami

Zapisz się do newslettera i otrzymuj najlepsze materiały prosto na swoją skrzynkę

Zapisz się do newslettera