Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Społeczność

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

Festyn rodzinny "Mama, Tata i ja"


Wydarzenie dodał(a) Katarzyna Pompa
ponad 9 lat temu, wyświetleń 2514


Wpis został sprawdzony przez moderatora

 

W sobotę 2 czerwca br. przy Publicznym Przedszkolu w Poddębicach odbył się V Festyn Rodzinny "Mama, Tata i Ja". Głównym założeniem imprezy było miłe, aktywne i pomysłowe spędzenie wolnego czasu całej społeczności przedszkolnej.
Cele festynu:
• współpraca organów przedszkola w procesie wychowania ze szczególnym uwzględnieniem działań stymulujących różnorodne formy aktywności fizycznej dzieci wspierające ich harmonijny rozwój
• kształtowanie właściwych postaw prospołecznych
• propagowanie aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu
• prezentacja licznych, interdyscyplinarnych osiągnięć przedszkolaków
• integrowanie środowisk lokalnych w działaniach na rzecz dzieci
• wspólne spędzenie wolnego czasu przez rodziny.
Na festyn przybyły dzieci ze swoimi rodzinami. Byli rodzice, dziadkowie, ciocie, wujkowie... Duże zainteresowanie i emocje wywołała loteria fantowa zorganizowana przez rodziców przedszkolaków, do której ustawiała się długa kolejka, mini sklepik oraz licytacja prac dzieci.Równie dużą atrakcją dla dzieci były dmuchane zabawki, trampolina i malowanie twarzy. Powodzeniem cieszyło się stoisko z ciastami, gdzie można było posmakować pysznych wypieków przygotowanych przez mamy i babcie dzieci oraz stoisko gastronomiczne, gdzie królowały bigos, grochówka i hot - dogi przedszkolnych pań kucharek. Nie zabrakło również stoiska z watą cukrową, popcornem oraz kiełbaskami z grilla, które serwowali tatusiowie naszych absolwentów.

Gwiazdami sceny V Festynu Rodzinnego "Mama, Tata i Ja" były przedszkolaki, które prezentowały piosenki, tańce i pląsy oraz karatecy, jak również dzieci i młodzież z MCEE.
Rodzice wraz ze swymi pociechami pokazali, że potrafią się wspólnie bawić i aktywnie spędzić swój wolny czas.

 

Komentarze

Wyślij wiadomość do Katarzyna Pompa