Piknik Rodzinny w Przedszkolu Miejskim nr 6 w Mielcu - 31.05.2012

Wydarzenie dodał(a) Renata Stachowicz

Coroczną tradycją Przedszkola Miejskiego nr 6 w Mielcu stały się Rodzinne Pikniki organizowane na terenie ogrodu przedszkolnego przy sprzyjających warunkach pogodowych. W tym roku szkolnym taki piknik odbył się w ostatni dzień maja i przyciągnął dzieci i ich rodziców. Organizatorzy pikniku zadbali o masę atrakcji i niezapomnianych wrażeń dla dzieci. Dzięki współpracy z rodzicami na czas pikniku przyjechała karetka pogotowia oraz dwa wozy strażackie. Cały czas o dobry nastrój przedszkolaków dbała grupa animacyjna z Mielca – „Alternatywa”, która bawiła dzieci i prowadziła cały piknik. Oprócz zabaw z chustą animacyjną przedszkolaki również wzięły udział w pokazie ogromnych baniek mydlanych, w malowaniu twarzy, w zabawach z balonikami. Rodzice również mogli zobaczyć występy swoich dzieci, bowiem każda grupa przedszkolna zaprezentowała krótki program artystyczny m.in. pokaz mody, układy taneczne. Tak jak co roku dyrektor przedszkola wraz z nauczycielami i pracownikami ugościła wszystkich przybyłych na piknik wspaniałym żurkiem. Szkoda tylko, że kolejny taki piknik dopiero za rok, bowiem takie imprezy plenerowe Przedszkole nr 6 organizuje najlepiej w całym Mielcu.

od Renata Stachowicz

do Renata Stachowicz