Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Społeczność

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

Przedstawienie wielkanocne Kogucik pt. "Wielkanocne Zwyczaje"


Wydarzenie dodał(a) Dominika Soporowska
ponad 11 lat temu, wyświetleń 5035


Wpis został sprawdzony przez moderatora

Dnia 28 marca 2012 r. – w Miejskim Przedszkolu nr 93 w Katowicach odbyło się integracyjne przedstawienie Wielkanocne Kogucik pt. „Wielkanocne Zwyczaje” w wykonaniu grupy „Jeżyki” i grupy niedosłyszącej „Krasnale”. Dzieci podzielone na 4 grupy: dzieci – przebrane w stroje śląskie, zajączki, kurczaczki i pisanki przedstawiły dla swoich rodziców przedstawienie dotyczące obchodów świąt: m.in. chodzenia w koszyczkami do święcenia, polewania wodą w poniedziałek wielkanocny, teksty przeplatane były świątecznymi piosenkami oraz tańcami. Rodzice po przedstawieniu byli bardzo dumni ze swoich małych aktorów. Kolejnego dnia w czwartek grupy zaprezentowały przedstawienie Wielkanocne dla wszystkich przedszkolaków naszego przedszkola jak również dla przyszłych przedszkolaków, które od września przekroczą nasz próg przedszkolny. Przedstawienie się udało, wszystkim bardzo się podobało, a dzieci zostały nagrodzone głośnymi oklaskami. 

Scenariusze zajęć


Szukasz scenariuszy zajęć na różne okazje? Sprawdź naszą bazę gotowych scenariuszy.

Komentarze

Wyślij wiadomość do Dominika Soporowska

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!