Społeczność
Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.
Kochana Babcia i Kochany Dziadek
Wpis został sprawdzony przez moderatora
Co zrobić, aby babcia i dziadek poczuli się w dniu swojego święta wyjątkowo? Pomyślały o tym dzieci wraz z wychowawcami z Publicznego Przedszkola nr 6 w Jastrzębiu Zdroju. Już od samego rana przedszkolaki zaangażowały się w przyjęcie kochanych babć i dziadków. Radosna i wyjątkowa atmosfera udzieliła się wszystkim. 20 stycznia 2012 r. dzieci z grupy czterolatków zaprezentowały dla zaproszonych gości z okazji Święta Babci i Dziadka zimowe przedstawienie pt: ”Kręć się koło”. Przedszkolaki przygotowały również mnóstwo wierszy, piosenek, zabaw tanecznych, do których zaprosiły swoich dziadków i babcie. Na zakończenie spotkania dla kochanych dziadków od wnuków były również serdeczne życzenia, upominki, a dla wszystkich uczestników spotkania słodki poczęstunek.
Publiczne Przedszkole nr 6
Zobacz wszystkie wpisy
od Marzena Sitek
Wyślij wiadomość
do Marzena Sitek
bliżej MAX
Nielimitowany dostęp do scenariuszy, filmów i piosenek – wszystko w jednym miejscu! BLIŻEJ MAX to wygodny i korzystny abonament, który łączy wszystkie nasze usługi. Subskrybując, zyskujesz dodatkowo:
- gotowe plany miesięczne i tygodniowe,
- atrakcyjne zestawy pomocy dydaktycznych,
- 10 pobrań, które możesz wykorzystać na dowolne materiały ze strony blizejprzedszkola.pl.