Muzyczna Jesień Przedszkolaka

Wydarzenie dodał(a) Ewa Turska

Już po raz 14. w Bydgoszczy odbyła się Muzyczna Jesień Przedszkolaka - Festiwal Piosenki Przedszkolnej i Tańca organizowany przez Młodzieżowy Dom Kultury nr 1.

A oto laureaci:

W kategorii "SOLO"

I miejsce ANNA Przedszkole nr 6

II miejsce WERONIKA Przedszkole nr 11

WYRÓŻNIENIE: ZOSIA JERZY z Przedszkola Niepublicznego TĘCZA i NATALIA ŻELSKA z Przedszkola Niepublicznego KACPERKOWY ŚWIATEK

W kategorii "DUET"

I miejsce LILI STAROST I MARYSIA Przedszkole Niepubliczne ŹRÓDEŁKO

II miejsce WERONIKA ZIARNIK I JULIA BRUCKA Przedszkole nr 9

W kategorii "ZESPÓŁ 5-LATKI"

I miejsce Przedszkole nr 9

II miejsce Przedszkole Niepubliczne POD AKACJAMI

WYRÓŻNIENIE Przedszkole Niepubliczne JAGÓDKA

W kategorii "ZESPÓŁ 6-LATKI"

I miejsce Przedszkole Niepubliczne LUDZIKOWO

II miejsce Przedszkole Niepubliczne ŹRÓDEŁKO

III miejsce Przedszkole nr 12

WYRÓŻNIENIE Przedszkole Niepubliczne TĘCZA i Przedszkole nr 12

W kategorii " INSCENIZACJA"

I miejsce Przedszkole nr 57

II miejsce Przedszkole Niepubliczne SMERFUŚ

III miejsce Przedszkole Niepubliczne SKRZAT i Przedszkole Niepubliczne ALF

W kategorii "TANIEC 5-LATKI"

II miejsce P.rzedszkole Niepubliczne PINOKIO i Przedszkole nr 16

W kategorii "TANIEC 6-LATKI"

I miejsce Przedszkole Niepubliczne PINOKIO

II miejsce Przedszkole Niepubliczne WESOŁE SERDUSZKA i Przedszkole Niepubliczne KACPEREK

III miejsce Przedszkole nr 61 i Przedszkole nr 20

WYRÓŻNIENIE Przedszkole nr 58 i Przedszkole Niepubliczne KACPERKOWY ŚWIATEK

NAGRODĘ PREZYDENTA MIASTA BYDGOSZCZY otrzymało  PRZEDSZKOLE NIEPUBLICZNE PINOKIO

Na zdjęciu: laureaci I nagrody w kategorii "Zespół 6-latki" Dzieci z Przedszkola Niepublicznego Ludzikowo. Wszystkim uczestnikom Gali gratulujemy! Pani Renacie Prugar (MDK nr 1) dziękujemy za organizację tego trudnego, ale bardzo potrzebnego przedsięwzięcia!

Ewa Turska-Pawlicka

od Ewa Turska