🍩 Słodkie promocje i prezent – tylko do 15 lutego! Sprawdź

Akademia Edukacji

Szkolenia na najwyższym poziomie. Rozwijaj się wygodnie online lub stacjonarnie.

O Akademii
Polecamy
Szkoleniowa Środa
Akredytacja
Akademia Edukacji jest Niepubliczną Placówką Doskonalenia Nauczycieli. 25 czerwca 2024 r. uzyskała przedłużenie akredytacji Małopolskiego Kuratora Oświaty otrzymanej dnia 31 lipca 2019 r. Nr decyzji: NP.5470.4.2024.MD

Przegląd Małych Form Teatralnych

Wydarzenie dodał(a) Liliana Pieprzyk ponad 14 lat temu · 3917 wyświetleń
Wpis sprawdzony przez moderatora
Przegląd Małych Form Teatralnych

Dnia 29 listopada 2011r. w Przedszkolu nr 7 "Janka Wędrowniczka" w Śremie odbył się coroczny Przegląd Małych Form Teatralnych "Dziecko widzem i aktorem". W przeglądzie wzięło udział 6 przedszkoli ze Śremu. Projekt ten jest co roku współwinansowany przez Urząd Miejski w Śremie. W tym roku dzieci zaprezentowały twórczość Janiny Porazińskiej w 40-rocznicę śmierci pisarki. Twórczość pisarki jest wszystkim dobrze znana i często wykorzystywana w pracy z dziećmi. Dzieci przedstawiły utwory: "Plama na drodze", "Szewczyk Dratewka", "Na grzyby", "Po drabinie", "Iskierka". Wszystkie aranżacje były dokładnie przemyślane i przygotowane. Dzieci sprawdziły się w roli aktorów. Za swoje wystepy otrzymały dyplomy i upominki.

bliżej MAX

Nielimitowany dostęp do scenariuszy, filmów i piosenek – wszystko w jednym miejscu! BLIŻEJ MAX to wygodny i korzystny abonament, który łączy wszystkie nasze usługi. Subskrybując, zyskujesz dodatkowo:

  • gotowe plany miesięczne i tygodniowe,
  • atrakcyjne zestawy pomocy dydaktycznych,
  • 10 pobrań, które możesz wykorzystać na dowolne materiały ze strony blizejprzedszkola.pl.

Wyślij wiadomość do Liliana Pieprzyk

Bądź na bieżąco z najnowszymi treściami

Zapisz się do newslettera i otrzymuj najlepsze materiały prosto na swoją skrzynkę

Zapisz się do newslettera