bliżej MAX: 3 miesiące w cenie 1 - zamów na wakacje

Akademia Edukacji

Szkolenia na najwyższym poziomie. Rozwijaj się wygodnie online lub stacjonarnie.

O Akademii
Polecamy
Akademia Muzyki i Ruchu
Akredytacja
Akademia Edukacji jest Niepubliczną Placówką Doskonalenia Nauczycieli. 25 czerwca 2024 r. uzyskała przedłużenie akredytacji Małopolskiego Kuratora Oświaty otrzymanej dnia 31 lipca 2019 r. Nr decyzji: NP.5470.4.2024.MD

Święto dyni

Wydarzenie dodał(a) Grażyna Kobus ponad 15 lat temu · 31867 wyświetleń
Wpis sprawdzony przez moderatora
Święto dyni

ŚWIĘTO DYNI

W niektórych krajach tradycją jest Halloween, a w naszej placówce obchodzimy „Święto dyni”. A pomysł na zabawę wziął się po wysłuchaniu opowiadania o Jacku, który był niedobry, oszukał nawet diabła. Kiedy zmarł, nie dostał się ani do nieba, ani do piekła. Pojawia się na ziemi 31 października i straszy ludzi. Aby przegonić Jacka w ten dzień z dyni robimy lampiony, które mają go odstraszyć.

Dzieci z grupy V „Biedronki” z Przedszkola Nr 21 w Koszalinie przebrane za różne postacie bawią się robiąc sobie psikusy, wcześniej oznajmiając „cukierek albo psikus”. Biorą udział w różnorodnych konkursach np. łowią jabłko z wody, które oznacza szczęście. Zabawa kończy się podsumowaniem konkursu na „najciekawszą dynię”.

Grażyna Kobus

Strona www dla przedszkola – przykładowy szablon

Strona www dla przedszkola Tylko 259 zł/rok

Gotowa strona, domena i serwer – bez pomocy informatyka. Otrzymujesz wszystko w jednym miejscu:

  • gotową stronę www z profesjonalnym szablonem,
  • prosty panel, który obsłuży każdy nauczyciel,
  • pełne wsparcie techniczne w cenie.

Wyślij wiadomość do Grażyna Kobus

Bądź na bieżąco z najnowszymi treściami

Zapisz się do newslettera i otrzymuj najlepsze materiały prosto na swoją skrzynkę

Zapisz się do newslettera