Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Społeczność

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

Pierwszy dzień Jesieni


Wydarzenie dodał(a) Aneta Lenard
ponad 13 lat temu, wyświetleń 12729


Wpis został sprawdzony przez moderatora

23 WRZESIEŃ 2011 R. (PIĄTEK)
  DZIECI Z NASZEJ GRUPY MOTYLKI  W CELU ZAZNACZENIA PIERWSZEGO DNIA JESIENI PRZYSZŁY W TYM DNIU UBRANE W KOLORZE POMARAŃCZOWYM. NA ZAJĘCIACH ŚPIEWAŁY JESIENNE PIOSENKI , SZUKAŁY W SALI PRZEDMIOTÓW KTÓRE SĄ KOLORU POMARAŃCZOWEGO.  WYKONAŁY MALUJĄC FARBAMI  JEDEN Z DARÓW JESIENI : GRZYBY.  PO ZAJĘCIACH WYBRAŁY SIĘ DO OGRÓDKA PRZEDSZKOLNEGO GDZIE POSZUKIWAŁY PIERWSZYCH OZNAK JESIENI.

 


Zobacz wszystkie wpisy
od Aneta LenardWyślij wiadomość
do Aneta Lenard

Scenariusze zajęć


Szukasz scenariuszy zajęć na różne okazje? Sprawdź naszą bazę gotowych scenariuszy.

bliżej MAX nowość

Nieograniczony dostęp do scenariuszy, filmów oraz piosenek. Bliżej MAX łączy wszystkie nasze usługi w jeden wygodny i tani abonament! Subskrybując bliżej MAX, otrzymujesz także 10 pobrań, które możesz użyć do dowolnych pomocy dydaktycznych ze strony www.blizejprzedszkola.pl 


Komentarze

Wyślij wiadomość do Aneta Lenard

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!
Kupuj, zbieraj punkty, wymieniaj na nagrody! Sprawdź program Skarbonka