Start TRZECH przedsprzedaży! Kalendarz 3w1 na dobry rok 2026/2027 | Ruch + muzyka = matematyka, część 3 | Czuciaki idą do szkoły! Zobacz

Akademia Edukacji

Szkolenia na najwyższym poziomie. Rozwijaj się wygodnie online lub stacjonarnie.

O Akademii
Polecamy
Akademia Dziecięcej Matematyki
Akredytacja
Akademia Edukacji jest Niepubliczną Placówką Doskonalenia Nauczycieli. 25 czerwca 2024 r. uzyskała przedłużenie akredytacji Małopolskiego Kuratora Oświaty otrzymanej dnia 31 lipca 2019 r. Nr decyzji: NP.5470.4.2024.MD

Święto Czekolady

Wydarzenie dodał(a) Renata Stachowicz ponad 15 lat temu · 3194 wyświetleń
Wpis sprawdzony przez moderatora
Święto Czekolady

Okres przedszkolny to czas zabawy i nauki, ale przede wszystkim okres radości, uśmiechu każdego dziecka. Aby uprzyjemnić dzieciom z Przedszkola Miejskiego nr 6 w Mielcu pobyt w przedszkolu, w grupie III odbyło się „Święto Czekolady”.

Ta słodka uroczystość była już od dawna najbardziej wyczekiwanym dniem przez wszystkie dzieci. W tym wyjątkowym dniu dzieci nie tylko smakowały różne czekoladowe wyroby, ale po raz pierwszy wzięły udział w przygotowaniu torcików z masy czekoladowej. Każdy przedszkolak samodzielnie skomponował swój smakołyk, a następnie zjadł go uśmiechając się ze słodkiej przyjemności.

Oprócz wykonywania tych torcików dzieci wzięły udział w konkursie zręcznościowym pt. „Słodki wafelek”, słuchały opowiadania pt. „Czekoladowa złość Krzysia”, kolorowały okolicznościowy plakat, degustowały słodkości czekoladowe i a na zakończenie tego dnia otrzymały honorowy tytuł „Król i Królowa Czekolady”.

Strona www dla przedszkola – przykładowy szablon

Strona www dla przedszkola Tylko 259 zł/rok

Gotowa strona, domena i serwer – bez pomocy informatyka. Otrzymujesz wszystko w jednym miejscu:

  • gotową stronę www z profesjonalnym szablonem,
  • prosty panel, który obsłuży każdy nauczyciel,
  • pełne wsparcie techniczne w cenie.

Wyślij wiadomość do Renata Stachowicz

Bądź na bieżąco z najnowszymi treściami

Zapisz się do newslettera i otrzymuj najlepsze materiały prosto na swoją skrzynkę

Zapisz się do newslettera