#18FORUM - Bliżej Przedszkola - Zapisz się

Akademia Edukacji

Szkolenia na najwyższym poziomie. Rozwijaj się wygodnie online lub stacjonarnie.

O Akademii
Polecamy
Szkoleniowa Środa
Akredytacja
Akademia Edukacji jest Niepubliczną Placówką Doskonalenia Nauczycieli. 25 czerwca 2024 r. uzyskała przedłużenie akredytacji Małopolskiego Kuratora Oświaty otrzymanej dnia 31 lipca 2019 r. Nr decyzji: NP.5470.4.2024.MD

Społeczność

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

"Bezpieczne Wakacje"


Wydarzenie dodał(a) Anna Dynarek
ponad 14 lat temu, wyświetleń 2507


Wpis został sprawdzony przez moderatora


W tym roku szkolnym Przedzkole nr. „9” im. Bursztynek w Koszalinie przystąpiło do ogólnopolskiej akcji ”Bezpieczne Wakacje”, jej głównym celem jest zwiększenie poziomu bezpieczeństwa spędzania wolnego czasu przez dzieci. Wyjazd na wakacje to ekscytujące, radosne wydarzenie, musimy jednak pamiętać o tym aby nauczyć dziecko bezpiecznych zachowań na wakacjach w domu, w górach czy nad morzem. Wszystkie dzieci bardzo dobrze nauczone są tego, że należy szanować starszych i słuchać ich niezależnie od tego co robią. Natomiast bezpieczniej i zdecydowanie rozsądniej jest nauczyć je, że nie muszą robić wszystkiego o co poproszą ich nieznajomi dorośli. Dzieci z Przedszkola nr 9 w Koszalinie wzięły udział w quizie nt. bezpiecznych zachowań na wakacjach.

Celem imprezy było rozwinięcie właściwego zachowania podczas wypoczynku jak i również spędzania wolnego czasu w domu, na wakacjach, górach czy nad morzem. Jak i również uświadomienie dzieciom tego, do czego może doprowadzić niewłaściwe zachowanie. Dzieci wykazały się obszerną wiedzą nt. bezpiecznych zachowań, co wzbudziło zadowolenie u rodziców i nauczycieli. Także z wielką ochotą wzięły udział w zabawie, mając świadomość tego, gdzie i jak można w niej bezpiecznie uczestniczyć. Na koniec imprezy każdy przedszkolak otrzymał znaczek z napisem „Jestem bezpieczny na wakacjach”.
 


Zobacz wszystkie wpisy
od Anna Dynarek



Wyślij wiadomość
do Anna Dynarek

bliżej MAX

Nielimitowany dostęp do scenariuszy, filmów i piosenek – wszystko w jednym miejscu! BLIŻEJ MAX to wygodny i korzystny abonament, który łączy wszystkie nasze usługi. Subskrybując, zyskujesz dodatkowo:

  • gotowe plany miesięczne i tygodniowe,
  • atrakcyjne zestawy pomocy dydaktycznych,
  • 10 pobrań, które możesz wykorzystać na dowolne materiały ze strony blizejprzedszkola.pl.

Komentarze

Wyślij wiadomość do Anna Dynarek

Bądź na bieżąco z najnowszymi treściami

Zapisz się do newslettera i otrzymuj najlepsze materiały prosto na swoją skrzynkę

Zapisz się do newslettera