Roztańczone sześciolatki

Wydarzenie dodał(a) Barbara Rakowska

W ramach obchodu Dni Koszalina odbył się w naszym mieście XVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego -pod patronatem Prezydenta Miasta Koszalina, którego organizatorem  był  Klub Tańca towarzyskiego – Astra 2011.

Starszaki z Przedszkola nr 22 w Koszalinie kochają taniec. Od miesiąca ćwiczyły do przeboju Shakiry - Waka-Waka i nie mogły doczekać się swojego występu.

Sześciolatki  w kolorowych strojach równo i rytmicznie wykonały ciekawy  układ choreograficzny do utworu. Wszystkie dzieci zasłużyły na słowa uznania. Otrzymały gromkie brawa i gratulacje od jurorki Tańca z Gwiazdami pani Iwony Szymańskiej – Pavlović, zaproszonych gości na galę taneczną oraz od widzów, a rodzice dumni i szczęśliwi kręcili filmy i fotografowali swoje pociechy.

od Barbara Rakowska

do Barbara Rakowska