Wydarzenie dodał(a) Jadwiga Daniek - Salawa

„Zaproś krówkę na majówkę”  - powiatowy konkurs recytatorski.

Dnia 29 kwietnia 2011r. w Przedszkolu Samorządowym nr 3 w Dobczycach odbył się powiatowy konkurs recytatorski utworów o treści ekologicznej  i przyrodniczej "Zaproś krówkę na majówkę". W konkursie udział wzięło prawie dwudziestu uczestników, którzy przyjechali wraz ze swoimi opiekunami z różnych miejscowości powiatu myślenickiego. Dzieci recytowały wybrany przez siebie wiersz wspomagając sie rekwizytami i stosownym strojem. Poziom, jaki zaprezentowały dzieci był bardzo wysoki. W przerwie, kiedy obradowała komisja konkursowa, dzieci uczestniczyły w spotkaniu autorskim z Wiesławem Drabikiem, który zapewnił im wyśmienitą zabawę w układanie wierszowanych zagadek i osobistą recytację fragmentów własnych utworów. Były nagrody i wiele śmiechu.

Komisja konkursowa w składzie:

1. mgr Teresa Kowalczyk

2. mgr Justyna Dudzik

3. mgr Piotr Przęczek

wyłoniła następujących laureatów:

I miejsce: Jakub Tyrała z Przedszkola Samorządowego nr 4 w Myślenicach

II miejsca: Kamila Panek z Przedszkola Samorządowego nr 1 w Myślenicach

Sara Chrast z Przedszkola Samorządowego nr 3 w Dobczycach

III miejsca: Natalia Dziubras z Przedszkola Samorządowego w Krzczonowie

Martyna Słomka z Przedszkola Samorządowego nr 3 w Myślenicach

Wyróżnienia: Kinga Dąbrowska z Przedszkola Samorządowego w Trzemeśni

Daria Wojtyczka z Oddziału Przedszkolnego przy Szkole Podstawowej

w Stadnikach

Dawid Turek z Zespołu Placówek Oświatowych w Glichowie

Szymon Czyrnek z Oddziału Przedszkolnego przy Szkole Podstawowej

w Kornatce

Wszyscy laureaci i uczestniczący w konkursie otrzymali dyplomy i nagrody ufundowane przez Sponsorów. Gratuluję zwycięzcom i dziękuję za duże zaangażowanie oraz słowa sympatii, które usłyszałam po konkursie.

Z wyrazami szacunku - organizator konkursu: Jadwiga Daniek - Salawa

od Jadwiga Daniek - Salawa