Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Społeczność

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

Wielkanocne zwyczaje -zajecie otwarte dla rodziców


Wydarzenie dodał(a) Aneta Lenard
ponad 13 lat temu, wyświetleń 4390


Wpis został sprawdzony przez moderatora

 
13  kwietnia  w grupie „MOTYLKI” odbyły się zajęcia otwarte  dla rodziców.                  

Tematyka zajęć  była związana z zbliżającymi się Świętami Wielkanocnymi – KOLOROWE PISANKI.  Działania jakie podejmowały dzieci w trakcie zajęcia  miały pokazać umiejętności jakie zdobyły przez ostatnie tygodnie uczęszczając do przedszkola. Dzieci przeliczały pisanki w zakresie trzech, porównywały kolory pisanek, odtwarzały podany rytm ułożonych pisanek wg wzoru np. pisanka: czerwona – niebieska - żółta. Podczas zabawy w „Kolorowe pisanki”, które szukały swojego koszyczka świetnie się bawiły. Końcowym etapem zajęć było kolorowanie jajka wielkanocnego, wszystkie dzieci pięknie ozdobiły swoje pisanki.            


Zobacz wszystkie wpisy
od Aneta LenardWyślij wiadomość
do Aneta Lenard

Scenariusze zajęć


Szukasz scenariuszy zajęć na różne okazje? Sprawdź naszą bazę gotowych scenariuszy.

bliżej MAX nowość

Nieograniczony dostęp do scenariuszy, filmów oraz piosenek. Bliżej MAX łączy wszystkie nasze usługi w jeden wygodny i tani abonament! Subskrybując bliżej MAX, otrzymujesz także 10 pobrań, które możesz użyć do dowolnych pomocy dydaktycznych ze strony www.blizejprzedszkola.pl 


Komentarze

Wyślij wiadomość do Aneta Lenard

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!
Kupuj, zbieraj punkty, wymieniaj na nagrody! Sprawdź program Skarbonka