I Konferencja Klubu Przedszkoli Krasnala Hałabały :)

Wydarzenie dodał(a) Agnieszka Kubiczek

DYREKTOR ORAZ RADA PEDAGOGICZNA
MIEJSKIEGO PRZEDSZKOLA NR 57
IM. KRASNALA HAŁABAŁY
W KATOWICACH
 PAŁAC MŁODZIEŻY W KATOWICACH

ORAZ

STOWARZYSZENIE CZASU WOLNEGO DZIECI I MŁODZIEŻY
WRAZ Z NIEPUBLICZNYM PRZEDSZKOLEM „PAŁACYK”

SERDECZNIE ZAPRASZAJĄ

NA
 I KONFERENCJĘ
KLUBU PRZEDSZKOLI KRASNALA HAŁABAŁY,
KTÓRA ODBĘDZIE SIĘ W DNIACH 27-28 MAJA 2011 W KATOWICACH.

CEL:

• integracja przedszkoli mających wspólnego patrona, przyjęcie nowych członków oraz wypracowanie projektów działań na kolejne lata działalności Klubu Przedszkoli Krasnala Hałabały.

PROGRAM*:

• dzień I - spotkanie gości w Pałacu Młodzieży, zakwaterowanie, zwiedzanie Pałacu, obiad, przejazd przez Katowice do MP57, oficjalne powitanie gości, przedstawienie teatralne grupy „Jarzębinki”, zwiedzanie przedszkola, poczęstunek kawowy, a następnie prezentacja przedszkoli przybyłych na spotkanie, przejazd do Pałacu Młodzieży,kolacja

• dzień II – śniadanie, spotkanie z pieskami z firmy „Prestor”, działania w zespołach – dyrektorzy/nauczyciele, tworzenie planów współpracy między przedszkolami
    im. Krasnala Hałabały, obiad, uroczyste zakończenie

*organizator zastrzega sobie możliwość zmian w programie

Szczegółowy program podany zostanie po zamknięciu listy chętnych.

KOSZT:

wstępnie skalkulowany na poziomie 100 zł od osoby (+ koszty noclegu w zależności od miejsca) (koszty mogą ulec zmianie w zależności od ilości zgłoszeń)

ORGANIZATORZY ZAPEWNIAJĄ :

• 16 miejsc noclegowych w miejscu konferencji z możliwością parkowania (decyduje kolejność zgłoszeń), oraz w pobliżu  miejsca konferencji

• wyżywienie (2 x obiad, kolacja ,śniadanie, poczęstunki kawowe)

• transport w obrębie Katowic ( przejazd pomiędzy Pałacem Młodzieży a Miejskim Przedszkolem Nr 57)

• materiały (w tym oryginały certyfikatów dla członków Klubu, certyfikaty dla nowych członków, dyplomy i pamiątki dla przedszkoli, zaświadczenia dla uczestników oraz inne)

• DUUUUUUUUŻO DOBREJ ZABAWY

ORGANIZATOR NIE ZAPEWNIA ZWROTU KOSZTÓW PRZEJAZDU

Istnieje możliwość wystawienia faktur.

ZGŁOSZENIA:

oraz ewentualne pytania przyjmujemy do dnia 10 marca 2011

(proponujemy udział Dyrektora i co najmniej jednego członka Rady Pedagogicznej)

• telefonicznie : 32 254 24 92
  • faxem : 32 254 52 75
  • drogą e-mailową : mp57@wp.pl

Do wszystkich zgłoszonych w tym terminie zostaną wysłane karty zgłoszenia, szczegółowy program oraz właściwy koszt udziału.

Członków Klubu,

Przedszkola noszące imię Krasnala Hałabały niebędące członkami Klubu,