🍩 Słodkie promocje i prezent – tylko do 15 lutego! Sprawdź

Akademia Edukacji

Szkolenia na najwyższym poziomie. Rozwijaj się wygodnie online lub stacjonarnie.

O Akademii
Polecamy
Szkoleniowa Środa
Akredytacja
Akademia Edukacji jest Niepubliczną Placówką Doskonalenia Nauczycieli. 25 czerwca 2024 r. uzyskała przedłużenie akredytacji Małopolskiego Kuratora Oświaty otrzymanej dnia 31 lipca 2019 r. Nr decyzji: NP.5470.4.2024.MD

Dzień Babci i Dzień Dziadzia w Mielcu

Wydarzenie dodał(a) Renata Stachowicz ponad 15 lat temu · 3163 wyświetleń
Wpis sprawdzony przez moderatora
Dzień Babci i Dzień Dziadzia w Mielcu

Tak jak chyba w każdym przedszkolu Dzień Babci i Dzień Dziadka to jest wyjątkowa uroczystość nie tylko dla zaproszonych gości, ale i dla rodziców, wnuków, nauczycieli i całego personelu przedszkola. W tym roku dzieci z Przedszkola Miejskiego nr 6 w Mielcu postanowiły się zaprezentować w Ośtrodku Kultury Odek w Mielcu. Wspólnie ze swoimi wychowawczyniami przygpotowały bogaty program artystyczny obfitujący w piosenki, wierszyki, życzenia, tańce i po raz pierwszy w ciekawe improwizacje muzyczne. Na zakończenie tej uroczystości dzieci odśpiewały wspólnie Sto Lat oraz tradycyjnie zakończyły swoje występy radosnym odśpiewaniem hymnu Przedszkola nr 6. Były łzy radośći, wzruszenia, gratulacje oraz słowa podziękowania dla nauczycielek i pani dyrektor za kultywowanie tradycji obchodów Dnia Babci i Dziadka wśród najmłodszych.

bliżej MAX

Nielimitowany dostęp do scenariuszy, filmów i piosenek – wszystko w jednym miejscu! BLIŻEJ MAX to wygodny i korzystny abonament, który łączy wszystkie nasze usługi. Subskrybując, zyskujesz dodatkowo:

  • gotowe plany miesięczne i tygodniowe,
  • atrakcyjne zestawy pomocy dydaktycznych,
  • 10 pobrań, które możesz wykorzystać na dowolne materiały ze strony blizejprzedszkola.pl.

Wyślij wiadomość do Renata Stachowicz

Bądź na bieżąco z najnowszymi treściami

Zapisz się do newslettera i otrzymuj najlepsze materiały prosto na swoją skrzynkę

Zapisz się do newslettera