Społeczność BLIŻEJ PRZEDSZKOLA

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

WOŚP w Będzinie


Wydarzenie dodał(a) Ewa Jeziorowska ponad 8 lat temu, wyświetleń 1404


Wpis został sprawdzony przez moderatora

 

Tegoroczne przygotowania do XIX Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy , organizowanego przez Przedszkole Miejskie nr 15 w Będzinie oraz Ośrodek Kultury
w Będzinie – Filia w Grodźcu, rozpoczęły się już w sobotę 8 stycznia 2011r. od spotkania z Jurkiem Owsiakiem, który przyjechał z wizytą do Zakładu Karnego w Wojkowicach.


Na krótkim spotkaniu z osadzonymi, przedstawicielami Sztabu Południe i będzińskiej oświaty, Jurek opowiadał o początkach organizacji Wielkiej Orkiestry, złożył kilkanaście autografów a więźniowie przekazali na rzecz Orkiestry swoje rękodzieła. Spotkanie przebiegało w bardzo sympatycznej atmosferze.

 

W niedzielę, 9 stycznia 2011r. ruszyliśmy pełną parą w Filii Ośrodka Kultury  w Grodźcu. Wszystkie przekazane na aukcje przedmioty zostały zlicytowane a łączny dochód z naszej imprezy wyniósł 2061,26 zł.

 

Mieszkańcy dobrze się bawili przy występach dzieci z Przedszkola Miejskiego nr 15 oraz zespołów działających przy Ośrodku Kultury: Enigma, Galaktyka i Galway. Imprezę zakończyliśmy tradycyjnie „światełkiem do nieba”.

 

Nasza placówka składa serdeczne podziękowania wszystkim wspierającym naszą akcję.

 

Przedszkole Miejskie nr 15:

Aneta Ziętek-Napora,

Wiesława Kaczor

 

Komentarze
Wyślij wiadomość do Ewa Jeziorowska