Jasełka 2010 w Grodźcu

Wydarzenie dodał(a) Ewa Jeziorowska

Na dzień 17 grudnia 2010r. zaprosiłyśmy bliskich naszych sześciolatków na występ, jakim były Jasełka. Przygotowania do występu nie obyły się bez przeszkód. Grudzień to okres zachorowań, więc co chwilę brakowało nam aktorów: króla, pasterzy czy kolędników. Wreszcie wszyscy zdrowi aktorzy przybyli na przedstawienie: Gwiazda Betlejemska, Gwiazdki, Anioły, Pasterze, Maria z Józefem, Kolędnik i oczywiście Królowie (dwaj, niestety). Wszystkie dzieci miały przepiękne stroje i rekwizyty przygotowane przez swoich rodziców. Przedszkolaki przepięknie zaśpiewały kolędy i pastorałki, i powiedziały swoje role. W nagrodę otrzymały wielkie brawa.

Ewa Jeziorowska

Danuta Janduła