"Jesień na Kujawach" czyli nasze pierwsze sukcesy

Wydarzenie dodał(a) Katarzyna Dziubich

Dzieci bardzo chętnie biorą udział w różnorodnych konkursach. Szczególnie zaś lubią konkursy plastyczne. Uczestnictwo w nich jest da przedszkolaków okazją do sprawdzenia swoich umiejętności. Już przez sam udział czują się dowartościowane i ważne, a cóż dopiero gdy uda im się zdobyć nagrodę. W październiku dzieci z grupy „Puchatki” wzięły udział w konkursie plastycznym zorganizowanym przez Szkołę Podstawową i Gminny Ośrodek Kultury w Osięcinach. Tematem prac była „Jesień na Kujawach”. Piękne rysunki wykonane przez dziewczynki zostały docenione: Karolinka Bruzda zdobyła II miejsce, a Zuzia Zawadzka wyróżnienie w kategorii najmłodszej – dla dzieci z grup „0” i kas I.

Dnia 5 grudnia w sali widowiskowej GOK w Osięcinach odbyło się uroczyste wręczenie nagród, na którym obecne były obie laureatki wraz z rodzicami. Miały  okazję podziwiać wszystkie  nagrodzone prace oraz odebrały dyplomy i drobne upominki od organizatorów i redakcji radia HIT z Włocławka. Mam nadzieję, że to nie koniec sukcesów naszych małych artystów.

Dorota Kurant

od Katarzyna Dziubich