Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Społeczność

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

W pewnej krainie


Wydarzenie dodał(a) Aneta Lenard
ponad 12 lat temu, wyświetleń 2087


Wpis został sprawdzony przez moderatora

 

30 listopada MOTYLKI  odwiedziła wróżka AJA , która zaprosiła dzieci w KRAINĘ WRÓŻB. Każde dziecko otrzymało od wróżki czarodziejska monetę , wrzucając ją do wody wypowiedziały zaklęcie: CZARY MARY , HOKUS POKUS...... to  miało  pomóc   w sprawdzeniu się wróżb. Dzieci wróżyły za pomocą czarodziejskiej butelki. Kim zostaną gdy dorosną i co ich czeka w niedalekiej przyszłości. Wróżka zaprosiła wszystkie dzieci do wspólnej zabawy przy skocznej muzyce- były tańce w parach  i z magicznymi wstążkami . Na koniec Motylki odbiły magiczną farbę na kartce   - wróżka sprawdzała co czeka grupę w niedalekiej przyszłości  ale to niech zostanie tajemnicą Motyli. 

Scenariusze zajęć


Szukasz scenariuszy zajęć na różne okazje? Sprawdź naszą bazę gotowych scenariuszy.

Komentarze

Wyślij wiadomość do Aneta Lenard

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!