25 listopada 2010 r. - Urodziny Pluszowego Misia :)

Wydarzenie dodał(a) Katarzyna Posacka

Sto lat 100 lat niech żyje, żyje nam ! A kto ? Pluszowy Miś !

Nareszcie doczekaliśmy się urodzin Misia:) dzisiaj nasz Misiu skończył 5 lat i prawnie został przyjęty do grupy Smerfusiów :)

Zgodnie z tradycją każde urodziny nie mogą obyć się bez tortu, a więc dzieci postanowiły, aby i tym razem go nie zabrakło. „Przy pomocy gliny oraz plasteliny zaraz torcik ulepimy ”, tak właśnie śpiewały dzieci podczas  przygotowywania niespodzianki dla solenizanta :)

Misiu cały czas bacznie obserwował przedszkolaków przy pracy i zdawał się pałać szczęściem, gdy zobaczył efekt końcowy !

Każde dziecko zrobiło jedną warstwę tortu, które zostały połączone w całość. Wyszedł piękny, bajecznie kolorowy tort dla Misia !

Na koniec nastąpiło rozstrzygniecie konkursu " Mój przyjaciel - pluszowy Miś ". Nasza Daria Boniecka zajęła III miejsce, gratulujemy Smerfetko ! ! !

Dzień minął nam bardzo szybko i przyjemnie, już nie możemy doczekać się kolejnych urodzin Misia !

od Katarzyna Posacka

do Katarzyna Posacka