Społeczność BLIŻEJ PRZEDSZKOLA
Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

Prelekcja dla rodziców

Wydarzenie dodał(a) Paulina Dębiec ( komentarzy)
Dodane ponad 7 lat temu, wyświetleń 2103

Wpis został sprawdzony przez moderatora

 

Tym razem zebranie dla rodziców w Przedszkolu Samorządowym w Ujeździe rozpoczęto z nietypowy, bardzo ważny i wzniosły sposób.Pogadankę dla najbliższych naszych przedszkolaków ph: "Bez klapsa! Jak z miłością i szacunkiem wyznaczać dziecku granice?" wygłosiła zaprzyjaźniona p. psycholog z Poradnii Psychologiczno - Pedagogicznej w Tomaszowie Mazowieckim - Katarzyna Tomala. Pani Kasia w niezwykle ciekawy, nowatorski i przystępny sposób zachęcała rodziny do zmiany swgo nastawienia wobec małego człowieka, spojrzenia na wszelkie sprawy i problemy z punktu widzenia kilkulatka, zaprezentowała także całą gamę nagród, którymi na co dzień można dysponować we właściwie kierowanym procesie wychowawczym.

Opisywane spotkanie przeprowadzone zostało w ramach ogólnopolskiej kampanii społecznej Fundacji "Dzieci Niczyje" - "Dzieciństwo bez przemocy", którymi w/w placówki są aktywnymi ambasadorami. Po uznaniu najbliższych naszych kochanych przedszkolaków wiemy już, że będzie miało swoją dalsza kontynuację, z czego ogromnie się cieszymy!