Uroczysta inauguracja programu Akademia Przedszkolaka w PWSIiP.
19 października starszaki z naszego przedszkola stały się studentami PWSiP. Oficjalne rozpoczęcie roku akademickiego miało bardzo podniosły charakter. Tak jak na każdej akademii nie zabrakło sztandaru, uroczystego odśpiewania hymnu i przemowy rektora.
Spotkanie na uczelni odbyło się w ramach projektu „Akademia Przedszkolaka”.
Przedszkolaki zanim zostały uznane za pełnoprawnych studentów dokonały na scenie prezentacji artystycznej: zaprezentowały wiersz i piosenkę pt. „Przedszkole – drugi dom”
i zatańczyły krakowiaka. Po zakończeniu występów nastąpiła najważniejsza część inauguracji. Dzieci otrzymały indeksy Akademii. Zostały również pasowane na studentów przez rektora Roberta Charmasa. Zajęcia w ramach projektu odbywać się będą raz w miesiącu. Wykłady będą trwać 45 minut, a oprócz zajęć sportowych czy spektakli dzieci będą miały również szansę poznać podstawy ekonomii.