Smerfusie w kinie :)

Wydarzenie dodał(a) Katarzyna Posacka

19 października 2010 r. postanowiliśmy odwiedzić nasze elbląskie kino "Światowid". Smerfusie były wniebowzięte, kiedy otrzymały trójwymiarowe okulary do oglądania filmów w wersji 3D. Naszym repertuarem został wybrany " Żółwik Sammy " czyli mały żółw morski. Nie jest on superbohaterem, lecz zwyczajnym żółwiem, który przeżywa niesamowite przygody. Urodzony w 1959 roku na kalifornijskiej plaży, przez 50 lat podróżuje po oceanach.

Podczas swojej długiej wędrówki odkrywa świat i naraża się na wiele niebezpieczeństw. Zostaje maskotką społeczności hippisowskiej, mierzy się z plamą ropy i jest świadkiem wodowania statku kosmicznego Apollo II na Oceanie Spokojnym. Sammy musi stawić czoło przeciwnym nurtom, przypływom i odpływom oraz upływającym latom, by odnaleźć Karolę, miłość swojego życia, którą utracił na plaży, gdzie się urodzili. Jest odważny, ma upodobanie do przygód i potrafi sprostać najtrudniejszym wyzwaniom. Nie boi się walczyć, jest lojalnym przyjacielem, ufa swoim instynktom – jednym słowem, jest żółwim optymistą.

Polecamy wszystkim dzieciom tę bardzo pouczającą bajkę, w której nie występuje przemoc :D

od Katarzyna Posacka

do Katarzyna Posacka