W Bajkowej Krainie

Wydarzenie dodał(a) Krystyna Stachoń
ponad 14 lat temu, wyświetleń 1900

Jak sprawić dzieciom radość? Nam się udało. Wycieczkę zaplanowaliśmy już w czerwcu. Na powitanie jesieni 23 września  trzy grupy roześmianych dzieci pojechały na wycieczkę do Rybnika. Tam czekało na nas wiele atrakcji. Najpierw przewodnik oprowadził nas po Parku Dinozaurów opowiadając o każdym z nich ciekawą historię. Dinozaury wyglądały jak żywe, jedne się poruszały, inne ryczały i straszyły tych najmłodszych. Pogoda dopisała, więc zrobiliśmy sobie piknik pod chmurką, a właściwie pod słońcem.

Kolejną atrakcją była przejażdżka kaczorkową kolejką, a wszyscy odważni mogli wzbić się prawie pod niebo „Piracką łodzią”. Później przez specjalną bramę weszliśmy do pięknej Krainy Bajek. Tu spotkaliśmy Babę Jagę, Jasia i Małgosię, był Kot w butach, Murzynek Bambo i żyrafa co tym głównie żyje, że w górę wyciąga szyję. Wszyscy próbowali wyciągnąć rzepkę i ustawiali się za Kruczkiem na przyczepkę. Był Szewczyk Dratewka i Wawelski Smok, robaczek, który nie lubi jabłek i olbrzymie szachy, a do tego piękny plac zabaw, na którym bawiliśmy się wesoło. Czas szybko minął i żal było wracać do Przedszkola.

od Krystyna Stachoń

do Krystyna Stachoń