Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Społeczność

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

Festyn Rodzinny


Wydarzenie dodał(a) Maria Struzik
ponad 13 lat temu, wyświetleń 3743


Wpis został sprawdzony przez moderatora

 

W piątek  11 czerwca w ogrodzie przy naszym przedszkolu odbył się Festyn Rodzinny , na który licznie przybyli rodzice wraz z dziećmi.
 
Zebranych gości zabawiał wodzirej zapraszając gorąco do wspólnej zabawy. Była jak zwykle grochówka, zimne i gorące napoje, a kto chciał grilował kiełbaski.  Dzieci mogły pomalować twarze, zrobić sobie artystyczny  tatuaż, poszaleć w dwóch dmuchanych zamkach i pozjeżdżać na ogromnej zjeżdżalni, jak również  pochwalić się umiejętnościami recytatorskimi i wokalnymi.
 
Podczas festynu można było obejrzeć pokaz tresury psów, a na koniec zachwycić się nowoczesnym tańcem młodzieżowego zespołu z Częstochowy. Zabawa była świetna, aż żal było odchodzić do domu.

 

Scenariusze zajęć


Szukasz scenariuszy zajęć na różne okazje? Sprawdź naszą bazę gotowych scenariuszy.

Komentarze

Wyślij wiadomość do Maria Struzik

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!