"Gala w owocowym raju" dla Mamy, Taty i Dziecka

Wydarzenie dodał(a) Olga Grądzka

Zapraszamy do Klubu Kultury „Zastów” w Warszawie przy ulicy Lucerny 13 w dniu 26 maja 2010 r. o godzinie 17.00 na imprezę plenerową „Gala w owocowym raju”.

W programie wiele atrakcji zarówno dla młodszych jak i dla starszych gości: loteria fantowa, konkursy z nagrodami, magiczna zabawa z owocową sambą i zaczarowaną chustą.Na scenie wystąpią nagradzane w wielu konkursach zespoły muzyczno – taneczne działające w naszym Klubie. Swoje umiejętności zaprezentują uczestnicy sekcji Keyboard oraz Gitara. Nie zabraknie również najmłodszych uczestników sekcji „Skrzaty” i „Plastusie”. Dzieci przebrane za owoce wystąpią w owocowym przedstawieniu dla rodziców. Młodzi adepci sztuki walki ju-jitsu zaprezentują umiejętności sportowe pod bacznym okiem swojej instruktorki.

W programie także kiermasz biżuterii specjalnie wykonanej przez uczestniczki  z sekcji Tworzenia biżuterii, galeria prac wykonanych techniką decoupage, działania plastyczne dla najmłodszych oraz witaminowe smakołyki w promocyjnej cenie.

Zwieńczeniem owocowej gali będzie rozstrzygnięcie konkursów na przebranie za „owocową rodzinę” oraz na „megaowocowe” ciasto rodzinne. Regulamin konkursu i karta zgłoszenia są dostępne na naszej stronie internetowej www.kkzastow.com

od Olga Grądzka

do Olga Grądzka