Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Społeczność

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

Wizyta w skansenie


Wydarzenie dodał(a) Dorota Kozioł- Żurawska
ponad 13 lat temu, wyświetleń 3592


Wpis został sprawdzony przez moderatora

Czterolatki z naszego przedszkola aktywnie uczestniczą w zajęciach związanych z edukacją regionalną. Ważnym punktem była wizyta w chorzowskim Skansenie. Dzieci na żywo mogły przekonać się jak wyglądały domy mieszkalne dawniej, jak były urządzone. Ogromne wrażenie sprawiła na dzieciach mała ilość pokoi - a gdzie oni wszyscy mieszkali?.

 

Dziewczynki zachwycały się koronkową pościelą i narzutami, dekoracjami poszczególnych izb. Dzieci spędziły naprawdę udany dzień w pięknym otoczeniu, blisko natury, mogąc doświadczać wielu nowych rzeczy. Wycieczki, na których dzieci nie tylko oglądają ale są również aktywnymi uczestnikami, przynoszą najwięcej korzyści w rozwoju dziecka i najdłużej zapadają w pamięć naszym wychowankom. 

 

Monika Zgoła nauczyciel MP93 Katowice

Komentarze

Wyślij wiadomość do Dorota Kozioł- Żurawska

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!