Balik karnawałowy - Przedszkole w Rydzynie

Z Nowym Rokiem szedł karnawał,
przebieraniem się zabawiał.
W instrumenty przebrał drzewa,
wiatr w gałęziach pieśni śpiewał.

Przebrał dzieci,spójrzcie sami,
są Indianie z piratami
i serpentyn widać zwoje,
są krasnale,są kowboje.

Jest biedronka z muchomorkiem,
przyszli także Bolek z Lolkiem,
sznur korali ma cyganka,
w stroju z frędzli jest Indianka.

I balony lecą w górę,
ktoś czerwony ma kapturek,
jest karnawał,dzieci tańczą,
gra muzyka przebierańcom.

I juz jesteśmy po Baliku Karnawałowym, który odbyl się w ostatki czyli w ostatni dzien karnawału. Na balu nie zabrakło kolorowych przebrań. W sali Domu Kultury w Rydzynie bawiły sie wróżki, księżniczki, wiedźmy, rycerze, indianie, kowboje, batmani, syreny, czerwone kapturki, biedronki, rózne zwierzęta: tygrysy. lwy. koty, a także piękne, kolorowe motyle, za ktore przebraly sie wszystkie panie. Dzieci bawiły się przy swoich ulubionych przebojach. Był pyszny poczęstunek i zdrowe soczki. Do tańca przygrywał wszystkim Disc jokey Michał.  Było bardzo wesoło…!!!!!!!

- Czapki! Maski! Chodźcie z nami!

Karnawał zaprasza nas!

Pewnie dziś tu zobaczymy

Przebrany cały las!

Muzyka już gra….