Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Społeczność

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

Dzień Babci i Dziadka


Wydarzenie dodał(a) Elżbieta Cieślak
ponad 16 lat temu, wyświetleń 6245


Wpis został sprawdzony przez moderatora

 

Babci i Dziadka przyznać to trzeba każdemu dziecku w życiu potrzeba … Tymi słowami powitały przedszkolaki  swych dziadków w Publicznym Przedszkolu w Taczanowie na uroczystości z okazji Dnia Babci i Dziadka. Dla dostojnych gości przygotowano życzenia, piosenki oraz przedstawienie jasełkowe. Po części artystycznej maluchy wręczyły gościom upominki oraz wszyscy zostali zaproszeni na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców.

 

Uroczystość przygotowały nauczycielki przedszkola: Violetta Chróściak, Elżbieta Cieślak, Alicja Pawlik, Justyna Płonka.


Zobacz wszystkie wpisy
od Elżbieta Cieślak



Wyślij wiadomość
do Elżbieta Cieślak

bliżej MAX

Nielimitowany dostęp do scenariuszy, filmów i piosenek – wszystko w jednym miejscu! BLIŻEJ MAX to wygodny i korzystny abonament, który łączy wszystkie nasze usługi. Subskrybując, zyskujesz dodatkowo:

  • gotowe plany miesięczne i tygodniowe,
  • atrakcyjne zestawy pomocy dydaktycznych,
  • 10 pobrań, które możesz wykorzystać na dowolne materiały ze strony blizejprzedszkola.pl.

Komentarze

Wyślij wiadomość do Elżbieta Cieślak