PRZEDSPRZEDAŻ 3 tomu Złotej Kolekcji – ostatnie dni niższej ceny!

Akademia Edukacji

Szkolenia na najwyższym poziomie. Rozwijaj się wygodnie online lub stacjonarnie.

O Akademii
Akredytacja
Akademia Edukacji jest Niepubliczną Placówką Doskonalenia Nauczycieli. 25 czerwca 2024 r. uzyskała przedłużenie akredytacji Małopolskiego Kuratora Oświaty otrzymanej dnia 31 lipca 2019 r. Nr decyzji: NP.5470.4.2024.MD

Chcesz być zdrowy jak ryba, jedz owoce i warzywa

BK
Wydarzenie dodał(a) Beata Koprowska ponad 17 lat temu · 4443 wyświetleń
Wpis sprawdzony przez moderatora
Chcesz być zdrowy jak ryba, jedz owoce i warzywa

Jesień to doskonała okazja, aby zachęcić dzieci do jedzenia owoców i warzyw. W pażdzierniku w naszym przedszkolu dzieci 5-letnie przygotowały sałatkę owocową. Królowały banany, jabłka, gruszki, winogrona i mandarynki.
Ten mix witaminowy dał przepyszną sałatkę, która zniknęła w mgnieniu oka z miski. Własnoręcznie przygotowana smakowała dzieciom wyśmienicie.
Pracę umilały piosenki tj. "Witaminki dla chłopczyka i dziewczynki" w wykonaniu zespołów dzieciecych.Dzięki takiej zabawie przedszkolaki uświadomiły sobie, jak ważne i potrzebne są witaminy w ich życiu.

Gotowa strona www przedszkola – przykładowy wygląd na urządzeniach

Uruchom stronę przedszkola bezpłatnie od 218 zł/rok 14 dni bez opłat

Po kilku minutach masz gotową stronę i dostęp do prostego panelu. Dodajesz własne treści, wybierasz wygląd i sprawdzasz wszystko na stronie swojej placówki.

  • hosting, SSL, kopie i pomoc techniczna w cenie
  • ponad 50 szablonów do wyboru
  • panel, który nauczyciele obsługują samodzielnie

Domenę, BIP i indywidualny wygląd możesz zamówić dodatkowo.

Uruchom bezpłatnie 

Decyzja po 14 dniach.

Bądź na bieżąco z najnowszymi treściami

Zapisz się do newslettera i otrzymuj najlepsze materiały prosto na swoją skrzynkę

Zapisz się do newslettera