Przedszkolaki na start!

Wydarzenie dodał(a) Monika Murawska-Ślęzak
ponad 15 lat temu, wyświetleń 1996

Gminne Biegi Uliczne mają w Białej Piskiej dwunastoletnią tradycję. 2. października 2009 roku na starcie tej wspaniałej, propagującej zdrowie i aktywność fizyczną imprezy, stanęli uczniowie szkół i przedszkoli z całej gminy.

Podobnie jak w poprzednich latach do zawodów przystąpili przedszkolacy z grup "5 i 6-latków". Tradycyjnie mieli do pokonania około 200-metrową trasę wyznaczoną w Parku Miejskim.

Udział w imprezie tej rangi był dla wszystkich ogromnym przeżyciem.  Dzieci pokazały nadzwyczajne umiejętności: szybkość, zwinność oraz ogromny zapał. Pokazały licznie zgromadzonym starszym kolegom, jak należy cieszyć się sportem. Start naszych biegaczy wzbudził wśród publiczności najwięcej emocji. Wszyscy zagrzewali maluszki do walki głośnymi brawami i okrzykami.

Gratulujemy wszystkim zawodnikom z naszego przedszkola wspaniałej kondycji, wytrwałości i... odwagi.

Wielkie brawa dla zdobywców medali:

• II miejsce i srebro - Wiktoria,
  • III miejsce i medal brązowy - Zuzia

oraz w kategorii chłopców:

• złoto dla Miłosza,
  • srebro dla  Oskara.

Szczególne gratulacje należą się najmłodszemu uczestnikowi zmagań - Maciusiowi, który dopiero za miesiąc skończy 5 lat. Jesteśmy z Was wszystkich bardzo dumni!!!

Ta niecodzienna, sportowa przygoda uświadomiła dzieciom, jak wielkie znaczenie dla każdego człowieka ma aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu, który może być jednocześnie ogromnym źródłem radości i satysfakcji!

od Monika Murawska-Ślęzak

do Monika Murawska-Ślęzak