Społeczność
Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.
Wielkie grzybobranie
Wpis został sprawdzony przez moderatora
1 października nasze przedszkolaki wybrały się na wycieczkę do lasu. Pomimo niesprzyjającej pogody wszystkim dopisywał humor. Dzieci podziwiały las w jesiennej szacie i wsłuchiwały się w śpiew ptaków. Poznały kilka ważnych zasad, jak zachowywać się w lesie, po czym z ochotą ruszyły na poszukiwanie grzybów. Znaleźliśmy dorodne okazy podgrzybków i maślaków. Również muchomory pięknie się prezentowały, ale im daliśmy spokój. Dzieci wiedzą, że nie wszystkie grzyby są jadalne. Obdarowani przez las pełnym koszem grzybów, zadowleni wróciliśmy do przedszkola.
Zobacz wszystkie wpisy
od Agnieszka Werecka
Wyślij wiadomość
do Agnieszka Werecka
bliżej MAX
Nielimitowany dostęp do scenariuszy, filmów i piosenek – wszystko w jednym miejscu! BLIŻEJ MAX to wygodny i korzystny abonament, który łączy wszystkie nasze usługi. Subskrybując, zyskujesz dodatkowo:
- gotowe plany miesięczne i tygodniowe,
- atrakcyjne zestawy pomocy dydaktycznych,
- 10 pobrań, które możesz wykorzystać na dowolne materiały ze strony blizejprzedszkola.pl.