Społeczność

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

"Wiersz dla mamy" - konkurs recytatorski


Wydarzenie dodał(a) Monika Murawska-Ślęzak ponad 11 lat temu, wyświetleń 8248


Wpis został sprawdzony przez moderatora

Aby uczcić Dzień Matki, postanowiliśmy w tym roku zorganizować międzyprzedszkolny konkurs recytatorski pod hasłem „Wiersz dla mamy”. Konkurs odbył się 27. maja i wzięło w nim udział 19 przedszkolaków z naszego przedszkola oraz z oddziałów przedszkolnych przy Zespole Szkół w Drygałach.

 

Młodzi artyści zaprezentowali przepiękne wiersze, których główną bohaterką była najukochańsza istota na świecie, czyli mama. Największy entuzjazm wzbudzili występujący poza konkurencją Ola i Piotruś z grupy „Maluchów”, którzy przedstawili publiczności piękne i bardzo długie utwory!

 

Członkowie jury konkursowego mieli ogromny problem, gdyż wszyscy uczestnicy konkursu zaprezentowali swoje wiersze w sposób iście mistrzowski! Po długich naradach postanowiono przyznać: I miejsce dla Marcina Żarnocha z grupy pani Ani Chełstowskiej z Drygał, II miejsce dla Julii Suchwałko z grupy „5 i 6-latków”, III miejsce Sebastianowi Wesołowskiemu z grupy pani Basi Markowskiej. Przyznano również 4 wyróżnienia.

                                                                                                     

Wszystkim uczestnikom gratulujemy talentu i życzymy dalszych sukcesów… 

 

Organizator konkursu: Monika Murawska-Ślęzak

Komentarze
Wyślij wiadomość do Monika Murawska-Ślęzak