🌸 Witaj wiosno! Książka miesiąca -30% – Sprawdź

Akademia Edukacji

Szkolenia na najwyższym poziomie. Rozwijaj się wygodnie online lub stacjonarnie.

O Akademii
Polecamy
Akademia Dziecięcej Matematyki
Akredytacja
Akademia Edukacji jest Niepubliczną Placówką Doskonalenia Nauczycieli. 25 czerwca 2024 r. uzyskała przedłużenie akredytacji Małopolskiego Kuratora Oświaty otrzymanej dnia 31 lipca 2019 r. Nr decyzji: NP.5470.4.2024.MD

Dzień Bajki Europejskiej

Wydarzenie dodał(a) Justyna Kaźmierczak ponad 17 lat temu · 2507 wyświetleń
Wpis sprawdzony przez moderatora

Od dawno wiadomo, o tym jak ważne jest czytanie bajek dzieciom. Tym samym w ramach realizacji programu „Dzień bajki Europejskiej”, w naszym przedszkolu dzieci poznają bajki krajów Unii Europejskiej.
Dzieci z niecierpliwością oczekują dnia w którym niespodziewany gość przeczyta im, bajkę. Tradycją programu jest to, iż bajki połączone zostały w bloki tematyczne omawianych państw Unii Europejskiej . Bajki czytają albo rodzice albo przyjaciele przedszkola. W tym tygodniu dzieci zapoznawały się z bajkami pisarzy niemieckich. Gościem była mama Glorii, która przeczytała sześciolatkom bajkę Braci Grimm pt. „Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków.”
Dzieci, słuchały jak zaczarowane, widać było jak przezywają i przejmują się losami głównej bohaterki bajki. Po wysłuchaniu bajki, dzieci podziękowały i wręczyły gościowi własnoręcznie wykonaną laurkę a także zaprosiły na kolejne spotkanie z cyklu „Dzień Bajki Europejskiej”.

Strona www dla przedszkola – przykładowy szablon

Strona www dla przedszkola Tylko 259 zł/rok

Gotowa strona, domena i serwer – bez pomocy informatyka. Otrzymujesz wszystko w jednym miejscu:

  • gotową stronę www z profesjonalnym szablonem,
  • prosty panel, który obsłuży każdy nauczyciel,
  • pełne wsparcie techniczne w cenie.

Wyślij wiadomość do Justyna Kaźmierczak

Bądź na bieżąco z najnowszymi treściami

Zapisz się do newslettera i otrzymuj najlepsze materiały prosto na swoją skrzynkę

Zapisz się do newslettera