Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Społeczność

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

Z wizyta w Leonardii


Wydarzenie dodał(a) Karolina Janaczyk
ponad 3 lat temu, wyświetleń 454


Wpis został sprawdzony przez moderatora

Dnia 02.06.2017 r. starsze grupy z naszego przedszkola wybrały sie na wycieczkę do Leonardii. Chociaż droga autokarem trwała godzinę i dzieci były zniecierpliwione i znużone - na miejscu wykazywały ogromną aktywność, a to za sprawą prostych, ale jakże ciekawych zabawek z drewna. Przedszkolaki pokonywały tory kulkowe, grały w szachy, łowiły śrubki, ale także musiały współpracowac podczas chwytania woreczkow na haczyk. Swoje umiejętności i sprawnośc fizyczną sprawdzały na "kole dla chomika", w przeciaganiu liny oraz chodzeniu po drabinkach z liny i drewienek zawieszonych nad sianem. Dzieci miały mozliwość ćwiczenia koordynacji ręka-oko podczas gry w kręgle, strzelania z kuszy czy mini armatek. 

Naszym milusińskim pobyt w Leonardii bardzo się podobał ze wzgledu na ogromny obszar na jakim jest położona i bezpieczne zabawki, którymi można się bawić bez ciąglej kontroli dorosłego.

Każdy z nas znalazł coś dla siebie,a przecież nie od dzisiaj wiadomo, że na takich wyjazdach dzieci bawią się dobrze, a ich panie jeszcze lepiej. W końcu w każdym z nas tkwi dziecko.

Komentarze

Wyślij wiadomość do Karolina Janaczyk