Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Społeczność

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

Kolorowe bransoletki


Wydarzenie dodał(a) Katarzyna Kotlarek
ponad 7 lat temu, wyświetleń 726


Wpis został sprawdzony przez moderatora

23 maja czterolatki wykonały przepiękne bransoletki. Wszystko to za sprawą mamy Poli, która wraz ze swoją znajomą, postanowiła zorganizować mini-warsztaty dla przedszkolaków. Każda bransolatka była wyjatkowa, gdyż dzieci samodzielnie dobierały koraliki i sznurki. Ponadto otrzymały serduszka z grawerem swoich inicjałów, które także dołączy do biżuterii. Po wykonaniu ozdoby czterolatki zalakowały opakowania, które wcześniej pokolorowały. Wielką radość sprawiło im dobieranie najdrobniejszych dodatków, jak również stawianie pieczątek. W ramach podziękowań za poświęcony czas, Pola wręczyła swojej mamusi laurkę. Bardzo dziękujemy za wielkie zaangażowanie.


Zobacz wszystkie wpisy
od Katarzyna KotlarekWyślij wiadomość
do Katarzyna Kotlarek

Scenariusze zajęć


Szukasz scenariuszy zajęć na różne okazje? Sprawdź naszą bazę gotowych scenariuszy.

bliżej MAX nowość

Nieograniczony dostęp do scenariuszy, filmów oraz piosenek. Bliżej MAX łączy wszystkie nasze usługi w jeden wygodny i tani abonament! Subskrybując bliżej MAX, otrzymujesz także 10 pobrań, które możesz użyć do dowolnych pomocy dydaktycznych ze strony www.blizejprzedszkola.pl 


Komentarze

Wyślij wiadomość do Katarzyna Kotlarek

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!