Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Społeczność

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

Kolorowe latawce - zajęcie techniczne


Wydarzenie dodał(a) Katarzyna Kotlarek
ponad 7 lat temu, wyświetleń 1045


Wpis został sprawdzony przez moderatora

5 marca czterolatki ponownie wcieliły się w rolę małych majsterkowiczów. Tym razem wykonały piękne, kolorowe latawce. Swoją przygodę zaczęły od obejrzenia prezentacji multimedialnej „Latawce naszych marzeń”. Kiedy w głowach przedszkolaków powstały już projekty – dzieci przystąpiły do pracy. Niezbędne okazały się być: młotki, gwoździe, wkręty, papier ścierny, kombinerki, sznurek, listewki oraz wkrętarka. Dzieci pracowały z wielkim zaangażowaniem. Dziękuję rodzicom Franka za pomoc w organizacji materiałów.


Zobacz wszystkie wpisy
od Katarzyna KotlarekWyślij wiadomość
do Katarzyna Kotlarek

Kartka z kalendarza


Wiemy jak cenny jest Twój czas, dlatego co miesiąc otrzymujesz od nas komplet gotowych materiałów, które pomogą Ci przygotowywać się do zajęć – szybko, łatwo i przyjemnie!

bliżej MAX nowość

Nieograniczony dostęp do scenariuszy, filmów oraz piosenek. Bliżej MAX łączy wszystkie nasze usługi w jeden wygodny i tani abonament! Subskrybując bliżej MAX, otrzymujesz także 10 pobrań, które możesz użyć do dowolnych pomocy dydaktycznych ze strony www.blizejprzedszkola.pl 


Komentarze

Wyślij wiadomość do Katarzyna Kotlarek

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!
16. edycja FORUM | Kraków | 25-26 kwietnia 2024 zapisz się