Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Społeczność

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

Mały majsterkowicz - zajęcie techniczne


Wydarzenie dodał(a) Katarzyna Kotlarek
ponad 7 lat temu, wyświetleń 1011


Wpis został sprawdzony przez moderatora

Edukacja techniczna odgrywa istotną rolę we wspomaganiu osobowości dziecka. Rozwija między innymi sprawności manualne, myślenie techniczne, jak również umiejętność rozwiązywania problemów konstrukcyjnych.  W związku z tym 01.02.2017 r. czterolatki wcieliły się w rolę małych majsterkowiczów. Dzieci wykonały piękne  ramki do własnoręcznie narysowanych ilustracji. Przy okazji przedszkolaki poznały nowe urządzenie – wkrętarkę. Czterolatki dowiedziały się także, jaka jest różnica między wkrętami a gwoździami. Dzieci bawiły się rewelacyjnie, z kolei dekorowanie ramek dało im powód do dumy oraz ogromnej satysfakcji.


Zobacz wszystkie wpisy
od Katarzyna KotlarekWyślij wiadomość
do Katarzyna Kotlarek

Scenariusze zajęć


Szukasz scenariuszy zajęć na różne okazje? Sprawdź naszą bazę gotowych scenariuszy.

bliżej MAX nowość

Nieograniczony dostęp do scenariuszy, filmów oraz piosenek. Bliżej MAX łączy wszystkie nasze usługi w jeden wygodny i tani abonament! Subskrybując bliżej MAX, otrzymujesz także 10 pobrań, które możesz użyć do dowolnych pomocy dydaktycznych ze strony www.blizejprzedszkola.pl 


Komentarze

Wyślij wiadomość do Katarzyna Kotlarek

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!
Kupuj, zbieraj punkty, wymieniaj na nagrody! Sprawdź program Skarbonka