Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Społeczność

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

Edukacja regionalna dla nauczycieli


Wydarzenie dodał(a) Dorota Kozioł- Żurawska
ponad 7 lat temu, wyświetleń 1314


Wpis został sprawdzony przez moderatora

Zajęcia z edukacji regionalnej nie musza być prowadzone dla dzieci, warto również zaproponować nauczycielom udział w tego typu warsztatach. Wraz z doradcą metodycznym wychowania przedszkolnego miasta Katowice p. Beatą Staniczek zorganizowałyśmy już kolejne spotkanie dla nauczycieli, tym razem wyjazdowe. Nauczyciele mieli możliwość poznać zespół regionalny "Podlesianki" oraz zwiedzić izbę regionalną w Domu Kultury na Podlesiu. Słowo mówione to jedno, ale mozliwość bezpośredniego kontaktu z historią daje mozliwość doświadczenie stylu życia naszych babć i dziadków. Warto więc sięgać do korzeni, i odwiedzać izby regionalnego w swoim mieście czy województwie. Nie bez znaczenia jest również zaangażowanie osób prowadzących takie miejsca, opowieści "z dawnych czasów" wspaniale umiliły nam spotkanie. Jak również wspólne kolędowanie przy dźwiękach zabytkowego fortepianu. 

Zapraszam do albumu zdjęć pod tym samym tytułem. 


Zobacz wszystkie wpisy
od Dorota Kozioł- ŻurawskaWyślij wiadomość
do Dorota Kozioł- Żurawska

Kartka z kalendarza


Wiemy jak cenny jest Twój czas, dlatego co miesiąc otrzymujesz od nas komplet gotowych materiałów, które pomogą Ci przygotowywać się do zajęć – szybko, łatwo i przyjemnie!

bliżej MAX nowość

Nieograniczony dostęp do scenariuszy, filmów oraz piosenek. Bliżej MAX łączy wszystkie nasze usługi w jeden wygodny i tani abonament! Subskrybując bliżej MAX, otrzymujesz także 10 pobrań, które możesz użyć do dowolnych pomocy dydaktycznych ze strony www.blizejprzedszkola.pl 


Komentarze

Wyślij wiadomość do Dorota Kozioł- Żurawska

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!
16. edycja FORUM | Kraków | 25-26 kwietnia 2024 zapisz się