🌸 Witaj wiosno! Książka miesiąca -30% – Sprawdź

Akademia Edukacji

Szkolenia na najwyższym poziomie. Rozwijaj się wygodnie online lub stacjonarnie.

O Akademii
Polecamy
Akademia Dziecięcej Matematyki
Akredytacja
Akademia Edukacji jest Niepubliczną Placówką Doskonalenia Nauczycieli. 25 czerwca 2024 r. uzyskała przedłużenie akredytacji Małopolskiego Kuratora Oświaty otrzymanej dnia 31 lipca 2019 r. Nr decyzji: NP.5470.4.2024.MD

Bawimy się figurami geometrycznymi

Wydarzenie dodał(a) Mariola Zdanowicz ponad 9 lat temu · 1447 wyświetleń
Wpis sprawdzony przez moderatora
Bawimy się figurami geometrycznymi

13 stycznia dzieci w grupie II bawiły się figurami geometrycznymi. Celem zabaw było utrwalenie podstawowych figur: koła, kwadratu, trójkąta i prostokąta. Zabawy rozpoczęły się tańcem figur, dzieci tworzyły mostki, łączyły się w pary, szukając takich samych lub różnych figur. Następnie z mozaiki geometrycznej wyszukiwały taką samą figurę. Zabawy zakończyła gra na instrumentach perkusyjnych, które kształtem przypominały figury: trójkąt, bębenek, grzechotka i kołatka.

bliżej MAX – abonament

bliżej MAX

Nielimitowany dostęp do scenariuszy, filmów i piosenek – wszystko w jednym miejscu! BLIŻEJ MAX to wygodny i korzystny abonament, który łączy wszystkie nasze usługi. Subskrybując, zyskujesz dodatkowo:

  • gotowe plany miesięczne i tygodniowe,
  • atrakcyjne zestawy pomocy dydaktycznych,
  • 10 pobrań, które możesz wykorzystać na dowolne materiały ze strony blizejprzedszkola.pl.

Wyślij wiadomość do Mariola Zdanowicz

Bądź na bieżąco z najnowszymi treściami

Zapisz się do newslettera i otrzymuj najlepsze materiały prosto na swoją skrzynkę

Zapisz się do newslettera