Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Społeczność

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

Dzień naukowca - poznajemy wulkan i tornado


Wydarzenie dodał(a) Katarzyna Kotlarek
ponad 7 lat temu, wyświetleń 1472


Wpis został sprawdzony przez moderatora

4 stycznia odbyło się kolejne zajęcie z cyklu „Przedszkolak badaczem i odkrywcą”. Tym razem zajęliśmy się zjawiskami takimi jak: wulkan oraz tornado. Spotkanie małych naukowców rozpoczęliśmy od obejrzenia prezentacji multimedialnej, dzięki której poznaliśmy ww. zjawiska, jak również nowe urządzenie - tablet. Podjęliśmy również próbę wykonania własnych wulkanów oraz tornad, przy czym rewelacyjnie się bawiliśmy. Za swoje zaangażowanie i osobiste odkrycia otrzymaliśmy „dyplomy małego naukowca”. Zajęcia tego typu rozwijają nasze zainteresowania przyrodnicze, a ponadto budzą ciekawość i aktywność poznawczą.


Zobacz wszystkie wpisy
od Katarzyna KotlarekWyślij wiadomość
do Katarzyna Kotlarek

Scenariusze zajęć


Szukasz scenariuszy zajęć na różne okazje? Sprawdź naszą bazę gotowych scenariuszy.

bliżej MAX nowość

Nieograniczony dostęp do scenariuszy, filmów oraz piosenek. Bliżej MAX łączy wszystkie nasze usługi w jeden wygodny i tani abonament! Subskrybując bliżej MAX, otrzymujesz także 10 pobrań, które możesz użyć do dowolnych pomocy dydaktycznych ze strony www.blizejprzedszkola.pl 


Komentarze

Wyślij wiadomość do Katarzyna Kotlarek

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!
16. edycja FORUM | Kraków | 25-26 kwietnia 2024 zapisz się