Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Społeczność

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

Księżniczka Szarlotka u "Małych Odkrywców" w Gorzowie Wlkp.


Wydarzenie dodał(a) Joanna Kozłowska
ponad 9 lat temu, wyświetleń 1376


Wpis został sprawdzony przez moderatora

W ramach projektu przedszkolnego „Kuchcikowo” związanego ze zdrowym żywieniem do Przedszkola Miejskiego nr 4 „Mali Odkrywcy” w Gorzowie Wlkp. przybyła 12 grudnia 2016 roku „Księżniczka Szarlotka”. Celem wizyty było zachęcenie dzieci do spożywania jabłek ze względu na ich wartości odżywcze i zdrowotne. Przedszkolaki w swoich grupach przygotowywały prezent dla jabłkowej pani. Na zajęciach kulinarnych, przyrządzały różne przysmaki z jabłek. Mogły pochwalić się zdrowym sokiem, racuszkami  z jabłkiem, owocowymi szaszłykami, deserem a nawet jabłkowym przysmakiem, Przypomniały sobie znane powiedzenie: „Jedno jabłko dziennie, trzyma lekarza z dala ode mnie”. W postać Szarlotki po raz drugi wcieliła się aktorka gorzowskiego teatru im. Julisza Osterwy pani Edyta M. W tym dniu dzieci jadły przepyszne szarlotki upieczone przez swoich kochanych rodziców.

  

 


Zobacz wszystkie wpisy
od Joanna Kozłowska



Wyślij wiadomość
do Joanna Kozłowska

bliżej MAX

Nielimitowany dostęp do scenariuszy, filmów i piosenek – wszystko w jednym miejscu! BLIŻEJ MAX to wygodny i korzystny abonament, który łączy wszystkie nasze usługi. Subskrybując, zyskujesz dodatkowo:

  • gotowe plany miesięczne i tygodniowe,
  • atrakcyjne zestawy pomocy dydaktycznych,
  • 10 pobrań, które możesz wykorzystać na dowolne materiały ze strony blizejprzedszkola.pl.

Komentarze

Wyślij wiadomość do Joanna Kozłowska