Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Społeczność

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

Zabawy Żabek z płockiej "14" z wiatrakiem matematycznym


Wydarzenie dodał(a) Ewa Chylińska
ponad 9 lat temu, wyświetleń 1897


Wpis został sprawdzony przez moderatora

W dniu 25 listopada br. dzieci uczęszczające na zajęcia z przedszkolnego koła matematycznego „Mądre główki” wprowadziły maluchy w świat pojęć matematycznych. Przy pomocy wiatraka wspólnie uczyły się orientacji w przestrzeni i schemacie własnego ciała, ćwiczyły koordynację i równowagę, a także utrwalały nazwy kolorów. Maluchy razem ze starszakami bardzo chętnie brały udział w różnych zabawach, m.in. „Wesoły pociąg”, „Kolory” czy „Przeplataniec”. Wielobarwny wiatrak dostarczył wszystkim przedszkolakom i tym małym, i tym dużym, wielu niezapomnianych wrażeń. Był to czas doskonałej zabawy.

 


Zobacz wszystkie wpisy
od Ewa Chylińska



Wyślij wiadomość
do Ewa Chylińska

bliżej MAX

Nielimitowany dostęp do scenariuszy, filmów i piosenek – wszystko w jednym miejscu! BLIŻEJ MAX to wygodny i korzystny abonament, który łączy wszystkie nasze usługi. Subskrybując, zyskujesz dodatkowo:

  • gotowe plany miesięczne i tygodniowe,
  • atrakcyjne zestawy pomocy dydaktycznych,
  • 10 pobrań, które możesz wykorzystać na dowolne materiały ze strony blizejprzedszkola.pl.

Komentarze

Wyślij wiadomość do Ewa Chylińska