Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Społeczność

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

Święto pluszowego misia


Wydarzenie dodał(a) Katarzyna Kotlarek
ponad 7 lat temu, wyświetleń 823


Wpis został sprawdzony przez moderatora

25 listopada czterolatki obchodziły Święto Pluszowego Misia. Tego dnia dzieci przyszły do przedszkola w towarzystwie swoich ulubionych pluszaków. Przybyły misie małe, średnie, duże, białe, brązowe, a nawet różowe. Dzieci z wielkim zaangażowaniem opowiadały o swoich maskotkach. Ponadto poznały historię pluszowego misia, obejrzały prezentację multimedialną, dzięki której przypomniały sobie misiowych bohaterów bajek. Oczywiście przytulanki zostały także wykorzystane do zabaw matematycznych – dzieci liczyły razem z misiami, tworzyły znane im figury geometryczne, porównywały wielkości. Nie zabrakło tańców, zabaw z chustą animacyjną, „dekorowania” uroczystego tortu i „sto lat” odśpiewanego przez dzieci. Czterolatki miały również okazję do skosztowania ulubionego przysmaku naszych bohaterów – miodku. Na zakończenie każdy otrzymał „Dyplom Przyjaciela Pluszowego Misia”. Z pewnością ten dzień wzbudził w naszych przedszkolakach wiele pozytywnych emocji, których przejawem był uśmiech na ich twarzach. Mam nadzieję, że to wielkie misiowe przyjęcie pozostanie w naszych wspomnieniach na długi czas.


Zobacz wszystkie wpisy
od Katarzyna KotlarekWyślij wiadomość
do Katarzyna Kotlarek

Scenariusze zajęć


Szukasz scenariuszy zajęć na różne okazje? Sprawdź naszą bazę gotowych scenariuszy.

bliżej MAX nowość

Nieograniczony dostęp do scenariuszy, filmów oraz piosenek. Bliżej MAX łączy wszystkie nasze usługi w jeden wygodny i tani abonament! Subskrybując bliżej MAX, otrzymujesz także 10 pobrań, które możesz użyć do dowolnych pomocy dydaktycznych ze strony www.blizejprzedszkola.pl 


Komentarze

Wyślij wiadomość do Katarzyna Kotlarek

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!
16. edycja FORUM | Kraków | 25-26 kwietnia 2024 zapisz się