Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Społeczność

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

Pasowanie na przedszkolaka w płockiej "14"


Wydarzenie dodał(a) Ewa Chylińska
ponad 9 lat temu, wyświetleń 1098


Wpis został sprawdzony przez moderatora

Dnia 17 listopada br. w Miejskim Przedszkolu nr 14 w Płocku odbyła się uroczystość „Pasowania na przedszkolaka”. Dla maluchów z grupy „Żabki” było to ogromne przeżycie. Najpierw dzieci zaprezentowały rodzicom program artystyczny, który został nagrodzony gromkimi brawami. Następnie pani dyrektor - Agata Matuszewska za pomocą „czarodziejskiego ołówka” dokonała uroczystego pasowania każdego maluszka. Potem były odznaki, prezenty i wspólna zabawa z rodzicami. Bez wątpienia był to niezapomniany dzień, pełen emocji i miłych wrażeń. Nowo pasowanym przedszkolakom życzymy wiele radości i uśmiechu na każdy dzień pobytu w przedszkolu.

 


Zobacz wszystkie wpisy
od Ewa Chylińska



Wyślij wiadomość
do Ewa Chylińska

bliżej MAX

Nielimitowany dostęp do scenariuszy, filmów i piosenek – wszystko w jednym miejscu! BLIŻEJ MAX to wygodny i korzystny abonament, który łączy wszystkie nasze usługi. Subskrybując, zyskujesz dodatkowo:

  • gotowe plany miesięczne i tygodniowe,
  • atrakcyjne zestawy pomocy dydaktycznych,
  • 10 pobrań, które możesz wykorzystać na dowolne materiały ze strony blizejprzedszkola.pl.

Komentarze

Wyślij wiadomość do Ewa Chylińska